(0282) 747 63 36

(0536) 638 29 75

Sosyal Ağlar

Kapaklı | TEKİRDAĞ
(0282) 747 63 36 - 0536 638 29 75
info@salgargeridonusum.com
Sosyal Ağlar

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

HURDA KAĞIT ALIŞ VE SATIŞ

SALĞAR GERİ DÖNÜŞÜM hurda geri dönüşebilecek ürünlerinizi adresinizden alır, piyasa koşullarındaki verebileceği en iyi fiyatı size öder. SALĞAR GERİ DÖNÜŞÜM sayesinde hem doğanın korunmasına yardımcı olursunuz hemde kazanç elde edersiniz

HURDA NAYLON

SALĞAR GERİ DÖNÜŞÜM tüm evraklarınızı ve geri dönüşüm ürünlerinin imhasında tecrübesi ve güveni ile yanınızda. İmha edilecek geri dönüşüm ürünleri adresinizden alınır. Mümkün olan en iyi fiyat tarafınıza nakit ödenir ve evraklarınız güvenle imha edilir.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

HURDA KUMAŞ

SALĞAR GERİ DÖNÜŞÜM olarak hurda geri dönüşüm Türkiye genelinde toplar merkezimizde ayrıştırmasını yapar ve doğaya katkıda bulunmak amacı ile çalıştığımız onlarca fabrikaya ham madde olarak gönderimini yaparız.

SALGAR GERİ DÖNÜŞÜM

HURDA KAĞIT

Tesisimizde kalite sınıflarına göre ayrıştırılan hurda kağıtlar. Kağıt geri dönüşümü yapan fabrikalara ham madde sağlamak amacı ile isterseniz kendi araçlarımızla gönderilir. Geri dönüşüm kağıdının çevre üzerindeki etkisi çok büyüktür. Kağıt esas olarak ağaçlardan yapılır ve geri dönüştürülmüş kağıt ürünleri kullanıldığında ağaç tüketiminden büyük oranda tarasarruf edilir. Ağaçlar kesilmediğinde toprağın korunmasına, toprak korunduğunda hayvan yaşamının sürdürülmesine yardımcı olur. Hayvan yaşamının sürdürülmesi de insanların bu eko sistemdeki varlığını koruyabilmesi için çok önemlidir. İçinde yaşadığımız ortam birbirine bağlıdır ve bir kısmı yok edildiğinde, diğer tüm zincir de etkilenmektedir. Bu sebeple kağıt geri dönüşümü ve geri dönüştürülmüş kağıt kullanımı doğanın bize verdiklerini koruyabilmemiz ve insanlığın sorunsuzca yaşayabilmesi için gereklidir

galeri-4
SALGAR GERİ DÖNÜŞÜM

PALET SATIŞI

Ahşap paletlerin sabitlenmesi nedeni ile dayanıklılıkları yüksek olmaktadır. Bu sayede mallar daha etkin taşınmakta ve muhafaza edilmektedir. Ahşap palet çeşitleri kanat türleri ve giriş yönlerine göre belirlenmektedir. Ahşap palet ölçüleri, standart ölçüler ve özel ölçülere göre belirlenebilmektedir. Genellikle kullanılan ahşap paletler; iki ve dört yön girişli birleşik taban tahtalı paletler , iki ve dört yön girişli ayrık tabanlı paletler ve standart tip Euro paletler

2
SALGAR GERİ DÖNÜŞÜM

NAYLON GERİ DÖNÜŞÜM

Çevrenin doğanın korunması adına alımını yaptığımız tüm hurda naylon tesisimizde büyük bir özenle ayrıştırır, her kalite naylonu kendi kategorisinde biriktiririz. Ayrıştırma sürecini tamamlayan hurda naylonlar sınıflarına göre tekrar değerlendirilmek üzere ham madde olarak kullanılacakları fabrikalara gönderilir. Hiç bir naylon parçasınız ziyan etmez doğaya ve çevreye duyarlı davranırız.

kagit-geri-donusum-2
SALGAR GERİ DÖNÜŞÜM

HURDA KUMAŞ ALIMI

Kumaş Hurdası ve hurda kumaş Tekstil sektörünün bu kadar gelişmesi ve üretim yapan firmaların artması kumaş hurdası ve hurda kumaş atıkların da çoğalmasına neden olmuştur. Ancak her zaman olduğu gibi bu duruma da bir çözüm bulunmuş ve artık hurda kumaşların ve kumaş hurdalarının geri dönüşümü gerçekleştirilmeye başlamıştır.Hurda Kumaş Geri dönüşüm de tekstil sektöründe kullanılan kumaş hurdası hususunda gerçekleştirilmektedir. Bu hurda kumaşlar da hurda kumaş ve kumaş hurdası adını almaktadır. Hurda kumaşlar ve kumaş hurdası üretimde kullanılan hurda kumaşların kullanılmayan ya da yarım kalan kısımlarıdır. Neden kumaş hurdası denilecek olursa, hurda kumaşların ve kumaş hurdasının geri dönüşüm hususunda büyük önem teşkil ettiği bilinmelidir.

galeri-14

GERİ DÖNÜŞÜM ORTAĞINIZ

Salgar Geri Dönüşüm olarak çevreyle dostu olan ve geri dönüştürme teknikleri kullanılarak yeniden ambalajlanabilen ürünler üretmekteyiz.

Kapsamlı geri dönüşüm, endüstriye özel atık yönetimi, kalite kontrol ve sürdürülebilirlik çözümleri sunuyoruz.Ambalaj atıklarının geri kazandırma işlemlerini yılların verdiği tecrübe, teknoloji ve bilgi birikimlerimizle gerçekleştiriyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mimar Sinan Mah, 103. Cad 6. Sk. D:39, Kapaklı / Tekirdağ
(0282) 747 63 36(0536) 638 29 75
info@salgargeridonusum.comwww.salgargeridonusum.com

SOSYAL AĞLAR

WhatsApp